#SKSkibicuje w Arenie Gliwice - ZAPROSZENIE

#SKSkibicuje w Arenie Gliwice - ZAPROSZENIE

Data: 2022-05-18

Wiemy, że wśród #społecznośćSKS nie brakuje wiernych kibiców i sympatyków siatkówki. Już w przyszłym tygodniu, we wtorek, 24 maja w Arenie Gliwice towarzyskim meczem z Niemkami nasze siatkarki rozpoczynają sezon reprezentacyjny. Nasze zawodniczki, chcą rozpocząć swoje zmagania w towarzystwie Najlepszych Kibiców na świecie, więc na trybunach nie może zabraknąć SKSiaków!

W środę, 18 maja zaglądajcie na nasz profil na Facebooku. Będzie szybki konkurs i bilety na ten mecz do wygrania.

Organizatorzy przygotowali też specjalną ofertę dla szkół i klubów – bilety w cenie 15 złotych.

Na mecz możemy zabrać koleżanki i kolegów z klasy, nauczycieli i rodziców. Mamy okazję pokazać, jak  #SKSkibicuje!

Wszystkich informacji na temat oferty udziela:

Kamil Garbala

kgarbala@arenagliwice.com  

tel. 698 969 352

www.arenagliwice.com

Dla polskich siatkarek będzie to pierwszy sprawdzian pod wodzą nowego trenera, Stefano Lavariniego. To również pierwsze mecze drużyny Niemiec z nowym szkoleniowcem, którym został w tym roku były trener naszych siatkarzy Vital Heynen.

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2022-05-11

    Z SKS NA IGRZYSKA! SZUKAMY SPORTOWYCH TALENTÓW.

  • 2022-04-16

    WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2022!!!

  • 2022-06-07

    AKCJA INFORMACYJNO-PROMOCYJNA SKS W SZKOŁACH