Video

 • Ruszamy z akcją Bądź aktywny, bądź bezpieczny!

  Lato to idealny czas na rozwijanie swoich pasji! To moment na rower, rolki, wspinaczkę górską i sporty wodne 😊 W wakacyjnej euforii nie należy zapominać jednak o najważniejszym – naszym bezpieczeństwie. Kask i odblaski na rowerze to totalny must-have! 😉 Ma być aktywnie, ale też bezpiecznie. Bierzemy sobie do serca rady Ministra Sportu i Turystyki Kamila Bortniczuka 😊

  Dbajcie o siebie!!! 

 • #mistrzowiebezpieczenstwa 

  W tym odcinku razem z Marcinem Korczem i Sebastianem Karasiem mamy dla Was kilka złotych rad, jak dbać o bezpieczeństwo nad wodą! Jak mówią nasi bohaterowie, woda to radość, zabawa, energia... ale też siła natury! Dlatego bezpieczeństwo nad nią jest sprawą arcyważną!

  Zresztą, zobaczcie sami...

 • #mistrzowiebezpieczenstwa

  Rower i rolki to środek transportu, sposób na utrzymanie formy i świetna rozrywka. Co więcej, to może być styl życia. Modne, czy po prostu wygodne ubranie - czemu nie? Świetne dodatki do stroju, czy do roweru? – jak najbardziej. Może być modnie, swobodnie i jednocześnie bezpiecznie. Kask i ochraniacze mogą być właśnie takimi dodatkami. Zobaczcie, jak po mieście na rolkach i rowerze porusza się Natalia Maliszewska i jakich zasad zawsze przestrzega.

Do pobrania

Komiksy

Komiksy - kolorowanki