#SKSkibicuje podczas LOTTO Silesia Memoriału Kamili Skolimowskiej

#SKSkibicuje podczas LOTTO Silesia Memoriału Kamili Skolimowskiej

Data: 2021-08-19

Lotto Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej zaliczany jest do cyklu World Athletics Continental Tour Gold i organizowany jest od 2009 roku dla uczczenia pamięci najmłodszej polskiej mistrzyni olimpijskiej.

W niedzielę 5 września na Stadionie Śląskim odbędzie się Lotto Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej. Jest to niesamowita okazja, aby wspólnie przywitać medalistów Igrzysk Olimpijskich z Tokio na największej imprezie lekkoatletycznej w Polsce! Dodatkowo podczas LOTTO Silesia Memoriału Kamili Skolimowskiej bogatą karierę sportową zakończy także dwukrotny wicemistrz olimpijski w rzucie dyskiem Piotr Małachowski.

Wstęp na event jest darmowy. Dla grup zorganizowanych jest możliwość zarezerwowania miejsc w obrębie jednego sektora. Rekrutacja grup odbywa się przez Dziennik SKS.

 

Zbierz kolegów z klasy, szkoły oraz Waszych bliskich i wspólnie dopingujcie naszych lekkoatletów w Kotle Czarownic. Jeśli pojawicie się na stadionie w sile 300 osób, Wasza szkoła otrzyma 5000 złotych na zakup sprzętu sportowego!

Szczegółowe informacje i regulamin dostępne: https://www.memorialkamili.pl/post/

 

Zapraszamy do wspólnego kibicowania, pokażmy jak #SKSkibicuje!

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2021-08-18

    Wracamy do formy! - ruszamy z nową akcją edukacyjną SKS

  • 2021-06-11

    Konkurs #SKSkibicuje - pokażmy jak kibicuje SKS-owa społeczność!

  • 2021-09-09

    Inauguracja #programSKS - briefing prasowy "Wracamy do formy"