Biathlon nawet latem! - wizytacja #zajęciaSKS na Dolnym Śląsku!

Biathlon nawet latem! - wizytacja #zajęciaSKS na Dolnym Śląsku!

Data: 2020-06-24

Biathlon nawet latem - #zajęciaSKS na Dolnym Śląsku!

Wiele razy powtarzaliśmy, że na zajęciach SKS nie ma nudy! Odwiedziliśmy SP im. Janusza Korczaka w Sokołowsku na Dolnym Śląsku, gdzie klasy 1-3 pod okiem pana Michała Leszko trenują biathlon nawet latem. Mimo że do wakacji zostały tylko dwa dni, frekwencja na zajęciach bardzo dobra, a zaangażowania w trening mogą pozazdrościć nawet profesjonalni sportowcy. 

 

W tej szkole, w małym Sokołowsku „zagubionym” w Sudetach, w którym mieszka niespełna 1000 osób pierwsze kroki stawiała Kamila Żuk, aktualna reprezentantka Polski, olimpijka, mistrzyni świata juniorów i nasza największa biathlonowa nadzieja.

 

Na #zajęciachSKS pojawił się również pan Andrzej Lipiński burmistrz pobliskiego Mieroszowa, jak twierdzą w Sokołowsku, wielki przyjaciel miejscowego sportu. Zaangażowanie w pozyskiwanie zewnętrznych środków na sport w szkole i przychylność władz gminy sprawiły, że dzieci w maleńkim Sokołowsku mają sprzęt z najwyższej półki.

Jeśli chcecie być przykładem dla innych i pochwalić się swoimi wyjątkowymi zajęciami SKS napiszcie do nas na adres: info@szkolnyklubsporowy.pl

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI