WYŚCIG KRETÓW, TOCZENIE KŁODY, BALON NA RAKIETCE – program SKS na Mazowszu wystartował!

WYŚCIG KRETÓW, TOCZENIE KŁODY, BALON NA RAKIETCE – program SKS na Mazowszu wystartował!

Data: 2018-03-02

2. marca uczniowie pięciu ciechanowskich szkół spotkali się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, aby oficjalnie rozpocząć drugą edycję programu Szkolny Klub Sportowy w województwie mazowieckim.

Spotkanie rozpoczął prezes Unii Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza pełniący funkcję operatora wojewódzkiego. – Jest mi niezmiernie miło być tu razem z Wami i otwierać tak ważne wydarzenie, jakim jest inauguracja programu Szkolny Klub Sportowy. Jako były sportowiec i trener życzę Wam wielu sportowych sukcesów, pasji do aktywności fizycznej i ogromnej radości z uprawiania sportu – powiedział Zbigniew Pacelt, nawiązując również do swojej kariery zawodniczej i trenerskiej.

Blisko 100 uczestników programu SKS aktywnie uczestniczyło w grach i zabawach, niestraszne im było toczenie kłody czy rzuty woreczkami do celu. Wszystko odbywało się w bardzo pozytywnej atmosferze, nie liczył się wynik sportowy, a wyłącznie dobra zabawa i radość z aktywnego spędzania czasu. Ćwiczyły nie tylko dzieci, ale również nauczyciele! Wielkie podziękowania i gratulacje dla wszystkich uczestników.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/szkolnyklubsportowy/ i Instagramie: https://www.instagram.com/programsks/, gdzie znajdziecie fotorelacje z tego wydarzenia i wielu innych aktywności w ramach #programSKS.

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2018-02-27

    Inauguracja II edycji programu SKS w województwie łódzkim.

  • 2018-02-16

    Wielki entuzjazm w Otmuchowie po zajęciach z korfballu

  • 2018-03-04

    Siatkówka na stałe zagościła w warszawskich szkołach