Wyniki konkursu filmowego "SKS łączy POKOLENIA"

Wyniki konkursu filmowego "SKS łączy POKOLENIA"

Data: 2017-12-12

Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy, Krajowy Operator Programu Szkolny Klub Sportowy zorganizował konkurs filmowy #SKSłączyPOKOLENIA.  W konkursie wzięło udział 30 grup SKS - wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie i podkreślamy, że tutaj nie ma zwycięzców i przegranych.

Cel został osiągnięty - udowodniono, że SKS łączy POKOLENIA i pozwala się przy tym doskonale bawić! Przesłane filmy prezentują, że zajęcia realizowane w ramach programu SKS to coś więcej, niż  pozalekcyjne zajęcia sportowe. SKS to pasja, to współpraca i wsparcie, to mnóstwo pozytywnej energii i przede wszystkim ogromna radość, z tego że spędza się czas aktywnie! Do sportowych i rodzinnych wydarzeń w szkołach zostali zaproszeni rodzice, dziadkowie czy młodsze rodzeństwo.

 

Filmy są dostępne na profilu Szkolny Klub Sportowy - https://www.facebook.com/szkolnyklubsportowy/

 

Czas na wyniki!

Komisja Konkursowa miała bardzo twardy orzech do zgryzienia,  wybór trzech filmów nie był prostym zadaniem, ale po burzliwych obradach się udało się wybrać trzy filmy, które otrzymają nagrody w postaci sprzętu sportowego oraz zestawów sportowych gadżetów dla każdego uczestnika programu SKS. Oto wyniki:

I - film nr 14 - Zespół Szkół Łączności w Krakowie - zestaw sprzętu sportowego, m.in. do gry w speedball oraz lekcja pokazowa i warsztaty, a także zestaw gadżetów sportowych dla każdego uczestnika.

II - film nr 4 - Szkoła Podstawowa w Luboniu - zestaw sprzętu sportowego, m.in. do gry w crossmintona oraz zestaw gadżetów sportowych dla każdego uczestnika.

III - film nr 7 - Zespół Placówek Oświatowych w Złotej - zestaw sprzętu sportowego, m.in. do gry w boule, zestaw gadżetów sportowych dla każdego uczestnika.

Dodatkową nagrodę przyznali Internauci poprzez głosowanie na Facebook'u:

Nagroda Internautów - film nr 5 - Szkoła Podstawowa w Otmuchowie - zestaw sprzętu sportowego, m.in. do gry w korfball oraz lekcja pokazowa i warsztaty, a także zestaw gadżetów sportowych dla każdego uczestnika.

Jednocześnie informujemy, że każda grupa zgłoszona do konkursu otrzyma oficjalne podziękowania oraz symboliczne upominki!

 

 

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2017-11-30

    Pierwszy rok za nami - podsumowaliśmy 1. edycję programu

  • 2017-11-15

    Nietypowa wizytacja zajęć - strzelectwo sportowe w Poznaniu

  • 2017-12-18

    Program "Szkolny Klub Sportowy" - konkurs na operatora krajowego i wojewódzkiego programu