Spotkanie Operatorów Programu SKS – podsumowujemy i planujemy!

Spotkanie Operatorów Programu SKS – podsumowujemy i planujemy!

Data: 2019-06-27

27 czerwca odbyło się spotkanie operatorów Programu Szkolny Klub Sportowy. Do Instytutu Sportu - Państwowego Instytutu Badawczego, który pełni funkcję krajowego operatora programu, zjechali się goście z całej Polski. Ci goście to operatorzy wojewódzcy, na co dzień zajmujący się koordynacją Programu SKS w poszczególnych województwach.

- Dziękujemy Państwu za współpracę przy pierwszej połowie III edycji Programu Szkolny Klub Sportowy i cieszymy się, że Program SKS stale się rozwija. To również Państwa zasługa! – mówiła dr Urszula Włodarczyk, dyrektor Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego otwierając konferencję.

O czym rozmawialiśmy?

Przede wszystkim o tym jak Program jest realizowany w całej Polsce, podsumowaliśmy wszystkie zrealizowane wizytacje oraz omówiliśmy funkcjonalności Dziennika SKS (przed nami kilka nowych opcji w systemie!). Był też czas na dyskusję i wnioski oraz rekomendacje na przeszłość! Jedno jest pewne – szkoły, w których jest realizowany program będziemy odwiedzać jeszcze częściej. Chcemy się regularnie spotykać z SKS-ową społecznością.

Wraz z przedstawicielami Ministerstwa Sportu i Turystyki zastanawialiśmy się nad aktualizacją Decyzji Ministra i propozycjami zmian usprawniającymi działanie i umożliwiającymi rozwój Programu.

Po przerwie obiadowej nadszedł czas na działania promocyjne. Szukaliśmy odpowiedzi na pytania m.in. jak dbać o wizerunek Programu SKS oraz jak rozwijać #SpołecznośćSKS. Propozycji dobrych praktyk i zupełnie nowych pomysłow było wiele, przekonacie się o tym już niebawem!

Wam życzymy aktywnych i udanych wakacji, a sami zabieramy się d pracy, tak aby po wakacjach program SKS ruszył ze zdwojoną siłą.

#teamSKS

 

 

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2019-06-24

    #SKSkibicuje kolejny raz! Fotorelacja z Memoriału Janusza Kusocińskiego

  • 2019-06-19

    Życzymy aktywnych wakacji!

  • 2019-06-29

    Dlaczego badamy dziecięce stopy i co z tego wynika? Podsumowanie badań.