SKSonTour gościnnie w Hali Mistrzów Polski

SKSonTour gościnnie w Hali Mistrzów Polski

Data: 2019-05-14

Świetna inicjatywa, popieram Program SKS i popieram SKSonTour! – Takie słowa Sebastiana Świderskiego, prezesa Mistrzów Polski – Zaksy Kędzierzyn-Koźle to dla nas ogromne wyróżnienie.

W Kędzierzynie-Koźlu emocji i sportowych atrakcji nie brakowało bo zadbali o nie m.in. przedstawiciele Mistrza Polski - atakujący Sławomir Jungiewicz, trener Michał Chadała i kierownik drużyny Wojciech Serafin. Wydarzenia rozpoczęliśmy od oficjalnej prezentacji trofeum czyli pucharu Mistrzów Polski w siatkówce mężczyzn. Siatkarze Zaksy i właśnie ten puchar byli gośćmi na Stacji Mistrzów!

Pozostałe stacje to nasze (nie)standardowe aktywności prowadzone przez najlepszą ekipę - trenerów, instruktorów promujące nowoczesne formy aktywności oraz studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Popołudniu odwiedziła nas ekipa ze SPEEDBALL RUDNIKI. Ich historia jest niesamowita – przygodę ze speed-ball zaczynali na w-fie i SKS-ach, a teraz zdobywają medale na Mistrzostwach Polski i Świata w Speed-ball!

Tylko z ubiegłorocznych Mistrzostw Polski drużyna Speed-ball Rudniki przywiozła ze stolicy małopolski 18 medali w tym 7 tytułów Mistrza Polski. Dzisiaj na SKSonTour ćwiczyli z nami:

Kasia Pawlaczyk – nauczycielka wychowania fizycznego, prowadząca SKS-y, uczestniczka MŚ w Kuwejcie, brązowa medalistka MŚ 2017 w Egipcie oraz jej SKSiaki - Jasiu Włóka, Ola Materak, Bartosz i Kinga Matusiak, Piotr i Kuba Dwornik. To żywa reklama SKS-u, dziękujemy, że byliście z nami!

Nie możemy zapomnieć też o stacjach gdzie były wykonywane testy sprawnościowe, a najlepsi zostali wyróżnieni. Gratulacje!

Koniecznie zajrzyjcie na Facebook’a gdzie znajdziecie mnóstwo zdjęć z dzisiejszego wydarzenia.

 

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI