#SKSnaŚląskim czyli kibicujmy razem na Memoriale Kusocińskiego

#SKSnaŚląskim czyli kibicujmy razem na Memoriale Kusocińskiego

Data: 2019-05-27

65. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego to wielka impreza lekkoatletyczna, która po raz kolejny zagości na Stadionie Śląskim. Ten najstarszy polski mityng, mający wielkie tradycje i bogatą sportową historię, odbędzie się 16 czerwca br. w Chorzowie. Start o godz. 14:30!

W „Kotle Czarownic” nie zabraknie gwiazd polskiej i światowej lekkiej atletyki. W związku z rosnącą  popularnością „królowej sportu” pośród grup biorących udział w programie SKS i my musimy mieć tam swoją reprezentację żeby potwierdzić, że #SKSkibicuje! Dla przedstawicieli SKS-owej społeczności mamy aż 1 000 biletów czyli cały sektor do naszej dyspozycji i wspólnej sportowej zabawy.

#SKSkibicuje i wspiera polskich sportowców

Dzięki współpracy z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki mamy bezpłatne bilety dla uczestników programu Szkolny Klub Sportowy oraz ich  nauczycieli/opiekunów. Zapraszamy do kibicowania naszym lekkoatletom z trybun Stadionu Śląskiego. Oprócz biletów wstępu na SKSiaków będzie czekało nie tylko sporo sportowych emocji, ale i wiele innych atrakcji. My mamy dla Was SKS-owe koszulki!

Jak się zgłosić do #SKSnaŚLĄSKIM?

Zgłoszenia grupy dokonuje nauczyciel prowadzący zajęcia poprzez wysłanie zgłoszenia przez DziennikSKS – www.szkolnyklubsportowy.pl/logowanie i zakładkę #SKSnaŚląskim. Termin nadsyłania zgłoszeń to 7 czerwca 2019 r., godz. 12:00.

Grupy muszą składać się z uczniów biorących w programie SKS, ich nauczycieli/opiekunów.

Za rekrutację grup i koordynację zadania odpowiada Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy, krajowy operator programu SKS.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości z zespołem można kontaktować się mailowo pod adresem info@szkolnyklubsportowy.pl lub telefonicznie pod nr +48 601 708 777.

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2019-05-17

    Koszykarski Ostrów - #SKSonTour!

  • 2019-05-14

    SKSonTour gościnnie w Hali Mistrzów Polski

  • 2019-05-21

    TESTY SPRAWNOŚCIOWE - dlaczego warto je realizować?