#SKSkibicuje kolejny raz! Fotorelacja z Memoriału Janusza Kusocińskiego

#SKSkibicuje kolejny raz! Fotorelacja z Memoriału Janusza Kusocińskiego

Data: 2019-06-24

- Było super i chciałabym żeby takie akcje były częściej! - 10-letnia Emilka właśnie tak podsumowała SKSnaŚląskim czyli spotkanie SKS-owej społeczności podczas 65. Orlen Memoriału Janusza Kusocińskiego, który odbył się 16 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Dla takich słów warto działać i podejmować się kolejnych inicjatyw w ramach Programu Szkolny Klub Sportowy.

Memoriał Janusza Kusocińskiego to zawody lekkoatletyczne poświęcone pamięci Janusza Kusocińskiego, które od 1954 gromadzą czołówkę polskich i zagranicznych lekkoatletów. W tym roku Mistrzowie nie zawiedli – najlepsi lekkoatleci świata uzyskali na Stadionie Śląskim moc wartościowych rezultatów. Błyszczały także polskie gwiazdy – Karolina Kołeczek, Justyna Święty-Ersetic i Michał Haratyk uzyskali najlepsze w tym sezonie wyniki w Europie, Paweł Fajdek odebrał Wojciechowi Nowickiemu przodownictwo w europejskich tabelach. Na trybunach usiadło blisko 15 000 sympatyków sportu, z czego ok. 1 200 to #SpołecznośćSKS.

Na trybunach Stadionu Śląskiego reprezentowały nas SKSiaki z 50 szkół z całej Polski.

Dla uczestników Programu takie spotkanie na trybunach to nie tylko możliwość wspólnego kibicowania, ale również szansa na zdobycie autografów i zrobienie sobie zdjęć z takimi sportowcami jak np. Anita Włodarczyk czy Piotr Lisek.

 

 

 

 

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2019-06-20

    Zostań bohaterem filmu "SKS - dobry wybór" - CASTING

  • 2019-06-11

    Dyplomy SKS dla aktywnych SKSiaków - nagrody do zdobycia!

  • 2019-06-27

    Spotkanie Operatorów Programu SKS – podsumowujemy i planujemy!