Kilka słów motywacji od Bartosza Kurka

Kilka słów motywacji od Bartosza Kurka

Data: 2019-01-24

Kilka dni temu odwiedziliśmy Nysę i spotkaliśmy siatkarzy ONICO Warszawa przygotowujących się do meczu ze Stal Nysa 🔥🏐 Sprawdźcie co chciał Wam przekazać Mistrz Świata i Sportowiec Roku 2018 - Bartosz Kurek 🙂

Nasza wizyta w Nysie nie była przypadkowa. To właśnie tam, w SP nr 3 w Nysie, swoją przygodę ze sportem zaczynał Bartek. Wybraliśmy się więc z wizytą na zajęciach SKS do nyskiej trójki. 

"W programie SKS jesteśmy od samego początku, bardzo cieszymy się, że ten program w ogóle zaistniał. Zajęcia SKS są prowadzone dwa razy w tygodniu i cieszą się bardzo dużą popularnością. W młodszych grupach stawiamy na ogólny rozwój, a w starszej oczywiście na siatkówkę. Oby wyrósł nam kolejny "Bartosz Kurek"." - mówi nauczyciel prowadzący zajęcia SKS - Paweł Satora. 

Fakt, że Bartosz Kurek ukończył tę samą szkołę, w której uczą się teraz uczestnicy #programSKS jest dla nich niesamowitą motywacją. Wszyscy zgodnie podkreślają, że ich sportowym idolem jest Bartek Kurek. A Bartek też zaczynał na SKS-ach :) 

Poniżej film z udziałem Bartka. Zachęcamy do udziału w zajęciach #programSKS i życzymy wielu sukcesów i frajdy z uprawiania sportu. 

https://www.youtube.com/embed/3YZJmUky2lQ 

 

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2019-01-24

    INFORMACJE DLA NAUCZYCIELI - DZIENNIK SKS 2019

  • 2018-12-24

    ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE OD #TEAMSKS

  • 2019-01-29

    #ProgramSKS – dlaczego warto dołączyć? fotorelacja z zajęć