IV edycja #programSKS - co czeka na Was w tym roku?

IV edycja #programSKS - co czeka na Was w tym roku?

Data: 2020-02-07

O programie

Program Szkolny Klub Sportowy jest działaniem systemowym skierowanym do uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych.

Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole. SKS stanowi narzędzie stymulowania podejmowania aktywności fizycznej w szczególności wśród dzieci i młodzieży o mniejszej sprawności fizycznej, rzadziej podejmujących aktywność fizyczną w czasie wolnym, nieobjętych regularnymi formami aktywności fizycznej, np. treningami w klubie sportowym. Systematyczne pozalekcyjne zajęcia sportowe w ramach programu SKS są prowadzone w różnorodnych, nowoczesnych i atrakcyjnych formach.

Zajęcia prowadzone w ramach programu SKS odbywają się w wymiarze 2 razy w tygodniu, w 60-minutowych jednostkach treningowych, w grupach minimum 15 osobowych.

Czwarta edycja programu realizowana jest od stycznia/lutego do grudnia 2020 roku.

 

Przejdźmy do konkretów – co czeka nas Was podczas tej edycji programu?

Drodzy Nauczyciele, wielokrotnie pokazaliście jak bardzo ważny jest dla was rozwój osobisty jaki i zawodowy, dlatego spodziewajcie się kolejnych konferencji szkoleniowych! Czekają na nas kolejne lokalizacje na mapie Polski… a jakie? Więcej szczegółów zdradzimy Wam już niebawem. 😊 Po raz kolejny udowodnimy, że #SKSedukuje!

Dzieciaki… i Rodzice! O Was też pamiętamy! W tym roku zaplanowaliśmy imprezy sportowe oraz eventy rodzinne w trakcie, których będziecie mogli integrować się z innymi grupami SKS, a także poznać sportowców.

 

Dodatkowo dla całej SKS-owej społeczności przygotowaliśmy konkursy i wiele innych atrakcji, także nie przegapcie naszych działań w social mediach! 😊

Zapraszamy też na nasz profil na Facebook’u oraz Instagramie, gdzie znajdziecie więcej informacji o prowadzonych działaniach i film o #programSKS.

 

GALERIA

ZOBACZ INNE

AKTUALNOŚCI

  • 2020-02-05

    Kwalifikacje do Mistrzostw Europy ze #społecznośćSKS

  • 2019-12-31

    Podsumowanie 2019 roku

  • 2020-03-04

    Zimowe szaleństwo – #SKSonICE połączony z briefingiem prasowym